Parafia pw. św. Piotra i Pawła Ap. w Złotowie

Strona internetowa parafii p.w. św. Piotra i Pawła Ap. w Złotowie.

OVERVIEW

This domain parafiapiotraipawlazlotow.org presently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have probed two pages within the web site parafiapiotraipawlazlotow.org and found two websites referencing parafiapiotraipawlazlotow.org. We have unearthed one contacts and directions for parafiapiotraipawlazlotow.org to help you reach them. We have unearthed one mass web platforms retained by parafiapiotraipawlazlotow.org. This domain parafiapiotraipawlazlotow.org has been online for eight hundred and forty-nine weeks, thirteen days, eleven hours, and forty-two minutes.
Locations
Online Since
Mar 2008

PARAFIAPIOTRAIPAWLAZLOTOW.ORG RANKINGS

This domain parafiapiotraipawlazlotow.org is seeing fluctuating levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for parafiapiotraipawlazlotow.org

Traffic ranking (by month) for parafiapiotraipawlazlotow.org

Traffic ranking by day of the week for parafiapiotraipawlazlotow.org

PARAFIAPIOTRAIPAWLAZLOTOW.ORG HISTORY

This domain parafiapiotraipawlazlotow.org was first submitted to the registrar on March 25, 2008. It is currently eight hundred and forty-nine weeks, thirteen days, eleven hours, and forty-two minutes young.
REGISTERED
March

WEBSITE PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

Wyprawy rowerowe. Strona Główna

Południe i zachód Polski 2009. Szlak po Dolinie Wisły 2012. Witam na mojej stronie! Maj 2008 ks. Na tej stronie znajdziesz opisy i zdjęcia z wypraw rowerowych. Wróciłem z drugiej części pielgrzymki do Lourdes, Santiago de Compostela i Fatimy. Wyruszyłem z Barcelony i przez Lourdes dojechałem do Paryża.

WHAT DOES PARAFIAPIOTRAIPAWLAZLOTOW.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiapiotraipawlazlotow.org Mobile Screenshot of parafiapiotraipawlazlotow.org Tablet Screenshot of parafiapiotraipawlazlotow.org

parafia Zlotow

Arkadiusz Kalinowski

ul. Lesna 28

Zlotow, wielkopolskie, 77-400

PARAFIAPIOTRAIPAWLAZLOTOW.ORG HOST

I found that the main root page on parafiapiotraipawlazlotow.org took seven hundred and nineteen milliseconds to come up. Our parsers could not discover a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
77.55.90.188

NAME SERVERS

ns1.nazwa.pl
ns2.nazwa.pl
ns3.nazwa.pl

WEBSITE IMAGE

I observed that parafiapiotraipawlazlotow.org is implementing the Apache/2 os.

Parafia pw. św. Piotra i Pawła Ap. w Złotowie

Strona internetowa parafii p.w. św. Piotra i Pawła Ap. w Złotowie.

CONTENT

This domain states the following, "Dnia 18 marca 2018 roku, w ramach XVIII Festiwalu Muzyki Pasyjnej i Paschalnej Cóż Ci odpowiem." Our analyzers analyzed that the web site stated ", w naszym kościele odbył się projekt słowno-muzyczny pt." The Website also stated " Utwory czeskiego kompozytora Petra Ebena z serii Hiob na organy wykonała Marta Dramowicz-Wojtacka. W recytacji poezji Czesława Miłosza towarzyszył jej Jan Billert." The website's header had zlotow as the most important search term. It was followed by parafia, piotra, and pawła which isn't as ranked as highly as zlotow. The next words they uses is apostołowie. apostolow was also included and could not be understood by search engines.

VIEW OTHER BUSINESSES

Oficjalna Strona Parafii Rzymskokataolickej w Piotrawinie - OFICJALNA STRONA INTERNETOWA PARAFII PIOTRAWIN

Oficjalna Strona Parafii Rzymskokataolickej w Piotrawinie. OFICJALNA STRONA INTERNETOWA PARAFII PIOTRAWIN. Wszechmogący Boże, święty Stanisław, Biskup, nieustannie broniąc Twojej chwały padł pod ciosami prześladowców, spraw, abyśmy za jego wstawiennictwem aż do śmierci trwali w nienaruszonej wierze. Przez Chrystusa, Pana naszego.

ParafiaPisarzowa.tk Strona parafialna

Ruszyła nowa strona naszej parafii. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, potem Msza św. W Tarnowie obchodzimy XXVII Światowy Dzień Młodzieży modlimy się szczególnie za naszą młodzież. 5 W Wielki Piątek rozważamy mękę i śmierć Chrystusa, przypominamy.

Parafia pw. św. Faustyny w Plewiskach - Archidiecezja Poznańska

Akt lokacyjny w j? Przywitanie ks. Arturo Mari - Osobisty fotograf Jana Paw? A II z wizyt? Owa ulicami parafii 2014.

Strona główna - Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Ojca Pio w Pniewie

NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL KRÓLUJ NAM CHRYSTE PANIE JEZU BĄDŹ PANEM MOJEGO ŻYCIA. 2 Niedziela po Wielkanocy - Miłosierdzia Bożego 08. Kazimiera, Maria, Jułkowscy, Władysław Szymański. Dziękczynno-błagalna z okazji 80 urodzin Zbigniewa Jułkowskiego. Za Józefa i Annę Furtak.

Parafia NMP Królowej Polski w Podłężu

Marcin Gicala i Ewelina Psiuk. Mateusz Ptasznik i Karolina Gębska. Grzegorz Gądek i Paulina Jelonek. Sebastian Kloc i Agnieszka Krępa.